Brillantcare’i Tanıyın

admin on Şubat 13, 2018

Brillantcare, araba temizliğinin tüm detaylarına kadar inen tutkulu ve kararlı bir otomobil bakım ürünü markasıdır. Yüksek kaliteli oto bakım ürünleri, temizleyici koruyucu ürünler, oto yıkama aksesuarları, temizlik malzemeleri, yıkama-parlatma süngerleri ve en önemlisi dünya çapında performansını kanıtlamış kalitesiyle Brillantcare, araba meraklıları için eksiksiz bir kaynak haline gelmiştir. Ürünlerin her biri yüksek kaliteli polimerler, akrilikler ve waxların harmanlanmasıyla özenle formüle edilmiştir.

Gelişen teknoloji ile paralel olarak ürün yelpazesi sürekli genişleyen ve yenilenen Brillantcare, araç bakımında daha yüksek standartlara duyulan gereksinimi karşılamak amacıyla özel olarak ürettiği profesyonel temizlik, koruma ve parlaklık sağlayan profesyonel bakım serisini geliştirmiştir. Bu serisi ile, alışılan standartların üzerinde boya koruma, müşterilerinin arzuladığı cila ve ileri seviyede dayanıklılık sağlamayı amaçlamaktadır. Geliştirilen bu özel seri, üst düzey seviyede dayanıklılık testine dayanabilen, ekseriyetle uygulaması basitleştirilmiş ve kullanımı kolay ürünlerdir.

Bilim ve teknolojideki en son gelişmeleri kullanarak piyasada bulunan en iyi ürünleri üretmekte kararlı, halihazırda alışık olduğunuz her daim kalitesini koruyan ürünlerini ise sunmakta gurur duyan Brillantcare, sorumluluk bilinci çerçevesinde hareket eden bir markadır. Çünkü sizin gibi, aracınızın her ayrıntısının mükemmel görünmesi gerektiğini ve bunun saf bir tutku olduğunu bilir. Bu nedenle titizlikle çalışarak en yüksek hizmet standartlarını sunar.